bižuterní

 

 

BÍLÉ - stříbrné / platinové / gun-metal

 

 

Stříbrné, platinové nebo gun-metal komponenty se skleněnými, plastovými nebo kovovými korálkami - vše ve výsledku světlounké bez výrazných barev.

 

 

ORANŽOVÉ

 

 

Stříbrné, platinové, gun-metal, měděné a starozlato / mosazné komponenty seskládané spolu s různě velkými korálky rozličných materiálů, které jsou ve finále v odstínech oranžové barvy.

 

 

RůŽOVO FIALOVÉ

 

 

Stříbrné, platinové, měděné, gun-metal, staromosaz komponenty seskládané dohromady s různými odstíny fialových a růžových korálků mnoha odlišných materiálů (na obrázku perleťové oválky, plastové lucerny a slzičky, minerální ametyst, sklo).

 

ČERVENÉ

 

 

Velký výběr červených náušnic seskládaných z měděných, gun-metalových, platinových, staromosazných a pár stříbrných bižuterních komponentů, doplněných korálky různých materiálů (na obrázku navlněný lakovaný drátek, skleněné ohňovky, plastové kolečka, sekaný rokajl, skleněné člunky) a dalšími bižuterními různobarevnými komponenty.

 

MODRÉ

 

 

Různé odstíny modrých korálků odlišných materiálů (rokajl, perleť, ohňovky, sklo, plast) seskládané z různobarevných bižuterních komponentů.

 

ZELENÉ

 

 

Zelené korálky různých odstínů krásně zvýrazní bižuterní komponenty v odstínech gun-metal a měď. Ladí však úžasně také v platině nebo staromosazi, konec konců ani stříbro není k zahození (na obrázku ramínka, rokajl, skleněné slzičky, plastová kolečka, gun-metal pružiny, minerální kamínky olivíny, kraklové kuličky).

 

HNĚDÉ

 

 

Nezvyklá a ne příliš častá barvička pro šperky je hnědá. Vypadá však skvěle s bižuterními komponenty v mědi nebo smíchaná s lakovanými drátky (na obrázku se šedo-stříbřitým sekaným rokajlem). Krásně vynikne také v kombinaci s tmavěji zlatou.

 

STAROMOSAZNÉ

 

 

Starozlatá / staromosazná krásně vynikne v kombinaci s okrovou barvičkou. Čistotu jí dodá šedobílá (průhledná - na posledním obrázku kraklová kulička). Je však moc hezká i samostatně.